מתנות לפסח

מתנות לעובדים הן מתנות שהעובדים תמיד ישמחו לקבל. פעמים רבות מדובר בחלוקת מתנות לעובדים ביום כיף, או חלוקה של מתנות בעקבות אירוע של החברה. מבחר המתנות יכול לבלבל ופעמים רבות הבחירה שנעשית היא בחירה שלא ניתנה בה מחשבה, למשל חלוקה של סלסלת שוקולדים יכולה להיות נחמדה אך עלולה גם לפגום במטרה שלשמה היא ניתנה. פעמים רבות מחשבה על סוג המתנה ועל מי שמקבל אותה יכול להביא לבחירת מתנה מקורית לעובדים שתפגע לטעמם של העובדים ותעביר לעובדים את המסר הנכון.

 

מתנות לעובדים ניתנים לרוב לקראת החגים, מתנות לעובדים לפסח או לראש השנה מאפשר לבחור בין מגוון גדול של מתנות, בין מבחר המתנות שניתן לחלק לעובדים הוא מארז של יינות הכולל סט של פותחן מיוחד לבקבוקים בצורה של בקבוק או בצורה של כוס. מבחר כלי בית מפנקים החל מערכת ספא, כלים למטבח, סטים להגשה, כלים לאחסון, סט פונדו מיוחד זוגי או סט פונדו לזוג, סטים לקפה ועוד. מבחר של מוצרים לפיקניק , צידניות לפיקניק הכוללות סט לארוחה, צידנית המתקפלת, תיק הכול מארז שלם לפיקניק, מנגל מתקפל, טרמוסים ועוד. פעמים רבות המתנות הפשוטות הן השימושיות ביותר.

 

בחירת מתנה

מעסיקים רבים לקראת החגים מתלבטים איזו מתנה לקנות לעובדים. האם להסתפק בתלושים, המחשבה שעומדת מאחורי החלטה זו שכל עובד יבחר לעצמו את המתנה ויקנה אותה, אך בפועל התלושים פעמים רבות העובדים שמקבלים את התלושים בוחרים לערוך עימם קניות בסופר והעובד לא באמת הרגיש את המתנה לחג. מסירת תלושים פעמים רבות גם מעבירה לעובד מסר שאין לנו זמן. בחירת מתנה עם ערך מוסף או מחשבה על העובד יכולה לתרום רבות גם ליחסים של  בעל העסק עם העובדים, גם מתנה לחג של בקבוק יין עם כרטיס ברכה יכול להעביר מסר אישי יותר. בחירה של מתנות לפסח לעובדים יכולה לכלול גם פרסום של העסק ובכך לתרום לעסק עצמו, למשל מתנות של קמפינג כגון אוהל או ערכת קפה עם מיתוג של החברה על גבי המתנה יכולה להפוך עבור העובד מתנה איכותית ושימושית ויחד עם זאת העסק סוכה לפרסום המוצב על גבי האריזה של המוצר. במיוחד לקראת הקיץ זמן בו ישראלים רבים בוחרים לנפוש בטבע.

בחירת מתנה לפסח יחד עם חברה המתמחה לכך תסייע לכם להתאים את המתנה לקהל היעד שלכם ובהתאם לתקציב שלכם, חשוב לפנות מבעוד מועד ולא לחכות לרגע האחרון.

כתיבת תגובה