אחסון תכולת דירה

נוסעים לחו"ל לשליחות ארוכה? משפצים את הבית או  רגע לפני שנכנסים לדירה החדש, אחסון תכולת דירה לתקופה קצרה או ארוכה, באם מדובר ברכוש הפרטי או בציוד לעסק האם כדאי לקנות מחסן או לפנות לשירותיה של חברת אחסון דירות?

רכישת מחסן היא אפשרית במידה ויש לכם היכן לשים את המחסן, לרוב אנשים יעדיפו לשכור מחסן ממספר סיבות, נוחות, אין צורך לחפש מקום למחסן ולהוציא הוצאה מיותר, במיוחד שמדובר לאחסון לזמן קצר. שנית, חברת אחסון תדאג לשמור על הציוד מפני גנבים. רגע לפני ששוכרים אחסון לתכולת דירה יש לבדוק מספר פרמטרים:  ,מעבר לכך שעליכם לברר כי המכולה נקייה שהמקום נקי  או היכן ממוקם המחסן לאחסן את הציוד שלכם, להלן מדריך שיעזור לכם לבחור את המקום האידיאלי לאחסון תכולה.

לאיזו תקופה מאחסנים?

חברות אחסון מציעות אחסון תכולה דירה לתקופה ארוכה או קצרה, אחסון לתקופה ארוכה חוסכת לכם בעלויות, במידה ואין לכם צורך להדיע למחסן מדי פעם, לעומת זאת אחסון לתקופה קצרה יכול להיות עם צורך להגיע למחסן להכניס ציוד או לקחת ציוד, חשוב לוודא שיש לכם גישה למחסנים ושאין צורך ליידע מראש. בדקו מהם התנאים והאם הם מתאימים לכם, מהם השעות שתוכלו  להגיע למחסן, האם יש צורך ליידע מראש, במקרה כזה חשוב שהמחסן יהיה בקרבת המגורים שלכם.

מיקום המחסן

אחסון תכולת בית בדרום או במרכז יעלה זול יותר מאחסון במרכז הארץ, אבל קחו בחשבון שאם הנכם גרים במרכז, מחיר הובלה של הציוד יעלה לכם כסף רב. לכן חשוב שמיקום המחסן יהיה בקרבתכם, במיוחד אם הינכם זקוקים מדי פעם להגיע אל המחסן, אין טעם לנסוע עשרות קילומטרים כל פעם. במידה והאחסון לתקופה ארוכה, אין זה משנה היכן המחסן נמצא.

גודל המחסן הנדרש

אחד היתרונות של אחסון תכולת דירה הוא שאתם משלמים על המקום שאתם זקוקים  לו, המחיר נקבע לפי קוב של ציוד  ולכן חשוב להתאים את גודל המחסן לכמות הציוד שאתם רוצים לאחסן. חשוב שתגדירו מה הגודל שתזדקקו לו ובהתאם לכך תחפשו מחסן המתאים לכם. בהתאם לזאת בדקו אם תוכלו לשנות את המחסן בעתיד. למשל ציוד שחולק ללקוחות ומשאיר אתכם עם מחסן חצי ריק ובמחיר יקר.

ניקיון המקום

חשוב לבדוק גם מהם הסדרי התחזוקה במקום מבחינת ניקיון ותחזוקה, כללות כגון: הדברה ואוורור המקום. לא תרצו לגלות שמכרסמים כרסמו לכם את הניירת

סידורי אבטחה

אחרי הכול מדובר בציוד שלכם, וחשוב לכם לדעת שהוא מוגן, לכן חשוב שתבדקו מהם הסדרי האבטחה במקום ועד כמה ציוד שלכם באמת מוגן, האם יש מצלמות במקום, האם החברה מקפידה על נעילה כפולה של הציוד שלכם וכדומה בדקו שהחברה מאבטחת את המקום ואת הציוד במקום. כך תבטיחו שתקבלו את הציוד שלכם חזרה לאחר תקופת האחסון. בנוסף בדקו שהחברה  ביטחה את הציוד במקום.

רק לאחר שביררתם את כל הפרטים והתאמתם את המחסן או המכולה לצרכים שלכם תוכלו לאחסן את הציוד או רהוט הבית בראש שקט.

כתיבת תגובה