מבנים ניידים למכירה

רוב הבתים שאנו מכירים בנויים מטיח וטיט. אולי אתם או אנשים שאתם מכירים בניתם בית עשוי כולו גבס, או רכשתם או בניתם בית עץ. 

 

ממה עשוי מבנה יביל?

מבנה יביל עשוי ממסגרת מתכת וקירות העשויים אלומיניום או עץ או שילוב שלהם. אם לרגע זה נשמע לכם "לא משהו" – תתפלאו אולי לשמוע שכנראה הזדמן לכם לשהות במבנה יביל ואילו לא ידעתם. זאת מאחר שמבנים יבילים משמשים למגוון של צרכים, והם מאוד פופולאריים בימינו. 

 

למה מבנים יבילים פופולאריים ולמה הם משמשים? 

מבנים יבילים הם מאוד פופולאריים מאחר שמדובר במבנה נייד שניתן להשתמש בו לכל מטרה. המבנה מתאים לכל מטרה, נושא ותחום – מבנה יביל יכול לשמש אתכם לפתיחת משרד, וכך עושים עסקים רבים, למשל עסקים שמקימים משרדי מכירות. המבנה היביל עובר איתם ממקום למקום בכל פעם שסיימו את עבודתם במקום מסוים. תארו לעצמכם שכל מספר חודשים הייתם עוברים מעיר לעיר ובכל פעם הייתם צריכים לשכור משרד – המבנה היביל חוסך זאת מכם – אתם פשוט מעבירים אותו ממקום למקום.

מבנה יביל יכול לשמש אתכם אם יש לכם עסק קטן פרטי, למשל – אם את פסיכולוגית או מטפלת בתחום כלשהו, כמו קלינאית תקשורת או מרפאה בעיסוק וזקוקה לקליניקה פרטית שבה תוכלי לקבל את המטופלים שלך, מתווכי דירות, עורכי דין, יועצי מס – כל מי שזקוק לקליניקה או למשרד פרטי יכול להינות ממבנה יביל.

אמנים הזקוקים למקום פרטי ליצור בו או להעביר בו סדנאות גם הם יכולים להינות מיתרונות המבנה היביל. 

אם אתם רוצים להקים בחצר שלכם צימר או בית לילדים – רכישת מבנה יביל היא הפתרון האולטימטיבי בשבילכם. 

 

כמה עולה מבנה נייד?

מחיר מבנה נייד תלוי במספר גורמים. 

קודם כל – גודלו. מבנה יביל יכול להיות חדר אחד לא גדול, או חדר אחד גדול – אם זה מה שמספיק לכם. למשל פסיכולוגית שרוכשת מבנה יביל יכולה לקנות מבנה בעל חלל אחד מרווח שמתאים בגודלו לצרכים שלה. 

מבנה יביל יכול להיות גדול ולהכיל גם שניים, שלושה, ארבעה ואף חמישה חדרים. אחד היתרונות הגדולים הוא שאתם יכולים להחליט על החלוקה, והמבנה הנייד שרכשתם היום יוכל לשמש אתכם גם בעתיד כשהצרכים שלכם ישתנו. 

מבנה נייד מתחבר לשירותים השונים – ניתן לחבר אליו חשמל, מים, ניתן לבנות בו מטבחון ולהקים בו תא שירותים. ניתן אף לחבר אליו גז. 

מבנה נייד מתאים לכל צורך. ההקמה שלו מהירה ואף אחד לא ינחש שהבית או המשרד שלכם הוא מבנה נייד.

  

כתיבת תגובה